Informace


Co nabízíme?

Jsme nové airsoftové hřiště v Praze. Půjčujeme reálné airsoftové zbraně a vybavení. Organizujeme propracované tématické hry a zajišťujeme adrenalinovou zábavu pro skupiny i jednotlivce. Zajišťujeme firemní akce, školní akce, oslavy narozenin a turnaje. V případě zájmu Vám zbraně a vybavení přivezeme na jakékoli místo v republice.

Co si vzít s sebou?

Stačí pouze pevná obuv. Vše ostatní zahrnuje naše výbava (maska, brýle, rukavice). Půjčujeme také maskáčové komplety.

Jaké zbraně půjčujeme?

Používáme převážně automatické zbraně typu AK-47 a G36C. Tyto zbraně jsou vybaveny poloautomatickými zásobníky (kapacita 580 a 460), které pohodlně zásobují zbraň keramicko-plastovými kuličkami. Momentálně běží 50% sleva na půjčení zbraně i s municí!

Mohou u nás hrát i neplnoletí hráči?

Ano, a to buď v doprovodu zákonného zástupce, nebo s sebou na hru musí přinést podepsané tyto dva formuláře - odkaz ke stažení.

Jak hra probíhá?

Účastníci jsou většinou rozděleni na 2 týmy. Všechny vás vyzbrojíme, vysvětlíme pravidla a seznámíme s terénem. Poté si můžete vybrat z několika typů her: Team Death Match, Vlajka, Dobývání, Kufřík, atd. Akce i s manipulací trvá cca 3 hodiny, zpravidla se hraje 2 hodiny čistého času s pauzami na občerstvení.

V jaké aréně se hraje?

K dispozici je venkovní aréna ve Vysočanech o rozloze 4500m2, nebo vnitřní vytápěná aréna na Náměstí Bratří Synků. Pro hráče co si chtějí půjčit zbraň, se ve vnitřní aréně platí navíc vstup 100,- Kč/os.

Jaký je ideální počet hráčů?

Pro uspořádání hry je zapotřebí alespoň 10 hráčů. Je-li vás méně, můžeme spojit vaši hru s jiným týmem, nebo můžete přijít na akce pro jednotlivce. Pokud je Vás méně, a přesto chcete samostatnou hru, je třeba zaplatit 300,- Kč za každou chybějící osobu do počtu deseti hráčů.

Nemáte tým?

Pravidelně organizujeme otevřené hry, kam se mohou přihlásit i jednotlivci, stačí jen sledovat náš web, nebo nám napsat. :) V případě zájmu vás také můžeme o otevřených hrách pravidelně informovat.

Můžu mít vlastní zbraň a vybavení?

Ano, více info zde:

Kde nás najdete?

Naše hřiště se nachází v Praze na metru. Viz.

Mohu používat vlastní munici?

Hráči, kteří si od nás zapůjčí zbraň, mohou používat pouze munici od pořadatele. Hráči s vlastní zbraní viz.

V čem jsme jedineční?

Děláme to s láskou :)